O nás


Tetovací studio Homie Tattoo Studio Praha bylo založeno v roce 2016 mladými a nadějnými tatéry a umělci. Hlavní myšlenkou našeho tetovacího studia je vytvářet kvalitní a individuální tetování. Po konzultaci v našem tetovacím studiu můžete si být jisti, že připravíme pro Vás individuální skici a vytvoříme kvalitní tetování. Všechny naše tatéry mají umělecké vzdělání a velké zkušenosti. Každý pracuje ve svém směru a stylu tetování. Dokažeme realizovat Váš nápad. Vždy rádi poradíme a navrhneme správný směr. Ponořte se do světa tetování s Homie Tattoo Studio Praha!
gallery

Gallery

Load More
Something is wrong.
Instagram token error.

Our Prices

Služby


Co umíme a děláme
Piercing
Děláme také i piercing. Minimální cena piercingu je 700 Kč. Objednat se na piercing můžete zde.
Konzultace
Poskytujeme bezplatné konzultace každý den. Během konzultace můžete projednat s tatérem Vaši skicu, zjistit cenu nebo jen se seznámit s námi.
Tetování
Doba trvání závisí na složitosti práce. Průměrná doba trvání je 2-3 hodiny. Minimální cena je 1200 Kč. Všechny detaily se projednávají s tatérem na konzultaci.
Design
Nikdo nechce chodit s tetováním, které již má 100 lidí! Abyste se tomu zabránil, připravíme pro Vás osobní a originální skicu. Vaši budoucí skicu můžete projednat s tatérem během konzultace.

Mistři


Konstantin

Tattoo Artist

Alex

mistr piercingu

Nataša

Tattoo Artist

Nast’a

administrátor

Kontakty

Máte dotazy? Chtěli byste se přihlásit na termín nebo k nahlédnutí? Neváhejte a napište nám!
Adresa Vlkova 9, Praha 3
Provozní doba Po-Pá: 10:00 - 20:00
So-Ne: po dohodě